Džeks Uzšķērdējs identificēts grāmatā

0 komentāri

Noskaidrots, kurš bijis viens no pasaulē slavenākajiem sērijveida slepkavām Džeks Uzšķērdējs. Tas aprakstīts grāmatā, kas nāks klajā šodien.

Britu detektīvs Rasels Edvardss apgalvo, ka vairs neesot nekādu šaubu par Džeka Uzšķērdēja patieso identitāti, jo DNS paraugi, kas iegūti no kāda upura šalles, esot sakrituši ar upura un viena no aizdomās turētā radinieka DNS. Grāmatas autors apgalvo, ka nežēlīgais 19. gadsimta slepkava bijis no Polijas iebraucis ebreju imigrants, kurš Londonā strādājis par bārddzini. Toreiz tika ziņots, ka kāds liecinieks esot viņu atpazinis un policija viņu arestējusi, bet pierādījumu trūkuma dēļ viņš vēlāk atbrīvots.

Džeks Uzšķērdējs kļuvis par prototipu daudzām filmām un šausmu stāstiem, jo ar savām vismaz piecu prostitūtu slepkavībām bija iedzinis šausmās visu Austrumlondonu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas