Džastin, varbūt labāk nevajag…

1 komentārs

Ir cilvēkiem, kuriem nesanāk, un, citējot kāda pazīstama radio saukli, – labi vien ir, ka nesanāk! Tikai bieži vien viņi nesaprot, ja nesanāk, tad nevajag ar to zīmēties citiem. Kur nu vēl publiski… Nav skaidrs, vai tas ir jaunības maksimālisma izrādīšanās simbols, vai kas, bet Džastins Bībers un skrituļdēlis nav īsti savienojamas lietas.

Tas, vai patīk viņa mūzika, vai nē, ir gaumes jautājums, taču tur viņam no noteiktas auditorijas ir kaut kāda atzinība (viņa dziesmas Baby videoklips YouTube vietnē noskatīts vairāk kā miljards reižu!!!!). Ir tomēr jābūt kaut kādai paškritikai, un, ja kaut kas ir sirdslieta, bet nesanāk, varbūt nevajag ar to zīmēties, ne tā!?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1 komentārs

TOP komentāri

  • profinss
    0

    profinss

    Atradusi ko noriet jau pasos pamatos. Es macijos uz dela nostavet divas nedelas.

    04.01.2015 09:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas