Dvīņi nāk pasaulē katrs savā gadā

0 komentāri

Gadumijā ASV piedzimuši dvīņi, kuriem pasēs būs atšķirīgs ieraksts par dzimšanas gadu. Lai arī abi piedzimuši ar pāris minūšu intervālu, viens no tiem piedzimis pagājušajā, otrs – jau šajā gadā.

Sandjego iedzīvotāja Maribela ASV Kalifornijas štatā pagājušā gada pēdējās sekundēs pasaulē laida meitenīti Džaelīnu. Savukārt mazās Džaelīnas dvīņu brālis Luiss pasaulē nāca divas minūtes pēc pusnakts, kļūstot par pirmo jaunā gada mazuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ārsti, kuri pieņēma dzemdības, atzīst, ka šis ir ļoti rets gadījums. Viena no mediķēm norāda, ka savas 34 gadu ilgās karjeras laikā kaut ko tādu piedzīvo pirmoreiz.

Dvīņu tēvs piebilst, ka labāk būtu bijis, ja abi būtu piedzimuši vienā dienā – jo nākotnē brālim un māsai nāksies cīnīties par to, kurā datumā rīkot dzimšanas dienas ballīti.

ASV mediji ziņo, ka, neraugoties uz atšķirīgajiem dzimšanas gadiem, gan jaundzimušie mazuļi, gan viņu māte šobrīd jūtas lieliski.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas