Donalda Trampa (ne)runa!

0 komentāri

Šādu video interneta vidē kļūst arvien vairāk, un nav nekāds pārsteigums, ka no šāda veida popularitātes diezgan daudz cieš arī tik pretrunīgi vērtētais Amerikas Savienoto Valstu prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps. Šādai, lūk, pēc asprāšu domām, būtu jāizklausās viņa runai.

Mario Vīnerroiters pasaulē ir pazīstams ar savu YouTube kanālu, kur publicē šāda veida materiālus – videoklipus bez mūzikas, politiķu uzrunas, kurās viņi nemaz nerunā u.c. Šoreiz starmešu gaismā izlikts Donalds Tramps, un gala iznākums padevies diezgan smieklīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas