Dīdžejs [Ex] da Bass ar remiksu Latvijas Eirovīzijas dziesmai gatavs atkal iekarot pasauli

9 komentāri

Viens no pašmāju zināmākajiem dīdžejiem, radio personība un kādreizējais realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieks [Ex] da Bass jeb īstajā vārdā Mareks Dainis jau otro gadu pēc kārtas radījis remiksu mūsu Eirovīzijas pārstāvētajai dziesmai.

Pagājušajā gadā, kā zināms, Austrijā mūsu valsti Eiropas lielākajā dziesmu konkursā pārstāvēja Aminata ar dziesmu Love Injected, bet šogad viņa ķērusies pie producēšanas, un arī šogad dosies uz Eirovīziju tikai jau pavisam citā lomā. [Ex] da Bass kā pirms gada, tā arī tagad izveidojis remiksu mūsu pārstāvim. Atgādināsim, ka maijā Zviedrijā Latvijas vārdu aizstāvēt dosies Justs ar dziesmu Heartbeat.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

“Aminata man pati personīgi atzinusi, ka mans remikss starp visiem, kas pašlaik izveidoti, ir viņas favorīts. Arī vairāki mūzikas speciālisti atzina, ka tieši šim remiksam ir vislielākais potenciāls. Vispār jau tā sāk kļūt par tādu kā tradīciju, ka taisu remiksu Eirovīzijas konkursa Latvijas uzvarētājam,” stāsta versijas autors.

[Ex] da Bass versiju Justa dziesmai Heartbeat iespējams noklausīties turpmāk!

Video

9 komentāri

TOP komentāri

 • Alma
  +3

  Alma

  Marek, Tu? :)

  21.04.2016 09:37

 • Linda
  +3

  Linda

  Džīzas, kas par mēslu. Nekā personīga, bet Dainis kā vnm lec augstāk par savu pēcpusi.

  20.04.2016 14:56

 • Justs
  +2

  Justs

  Tad jau labāk šo klausīties: youtu.be/z0VEIj4BliM

  20.04.2016 23:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas