Dēls mammai uzfilmē aizkustinošu video, lai viņa atrastu vīru

0 komentāri

Asaru rosinošais video sākas it kā ļoti parasti – skat, māmiņ, gribu Tev parādīt video! Pat visvienaldzīgākajiem cilvēkiem ir skaidrs, ka šajā materiālā čehu puisis vārdā Alekss ir ieliecis ne tikai gadu filmēšanas un pēcāk arī montēšanas darbu, bet arī lielu mīlestību, kas veltīta viņa mātei.

Kā jau tipiskam iepazīšanās video pienākas, tajā tiek atrunātas viņa mammas aizraušanās, kā arī sieviete tiek parādīta arī neveiklās pozīcijās un jautros mirkļos. Dzīvesprieks, rūpes, jautrība, bet pats galvenais – mīlestība. Tieši šīs ir tās lietas, kas pirmās nāk prātā, skatoties šo patiesi aizkustinošo video. Kā puisis raksta sava YouTube kanāla aprakstā, “es vēlētos iepazīstināt savu mammu, Evu, kura pašlaik ir brīva un ir pelnījusi lielisku vīrieti. Ja tieši Tu esi šāds vīrietis vai vismaz zini tādu, atraksti man uz icouldbeadam@gmail.com”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Izmantojot vārdu spēli, viņš metaforiski savai mammai meklē viņas Ādamu. Protams, ir skaidrs, ka potenciālajam vīram nav jābūt tieši ar šādu vārdu.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas