Delfi kļūst par pirmo starpgalaktisko portālu cilvēces vēsturē :)

1 komentārs

Nevienam nav noslēpums, ka Delfi.lv ir lielākais ziņu portāls Latvijā. Varētu rasties jautājums, ko darīt tālāk, kur attīstīties? Skaties.lv izmeklējošais žurnālists Oicis Vanagacs ir noskaidrojis šā giganta turpmākos mērķus – Delfi apņēmies kļūt par pirmo starpgalaktisko ziņu portālu cilvēces vēsturē, atverot redakciju uz planētas HIP 13044b.

Delfi pārstāvji Latvijā no jebkādiem komentāriem atsakās, taču mūsu ekspertam Oicim izdevās sazināties ar jaundibinātā uzņēmuma Delfi Intergalactic vadītāju, planētas HIP 13044b pilsoni Zoltāru, kurš apstiprināja Skaties.lv rīcībā esošo informāciju, norādot, ka izaicinājums ir liels, taču vienlaicīgi pauda: “vah%^&*wnswn)($#@&nkjwq&^$875ksks”, kas tulkojumā latviešu valodā nozīmē: “Kas neriskē, tas nedzer šampanieti!”

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Zoltārs arī piebilda:

“bl#)^%## akj)445@#$jasbnspo***92uhsk!”

Tulkojumā latviski: “Kas ir viens klikšķis cilvēkam, ir milzīgs “page view” [apmeklējums – red.] Delfi!”

 

Droši vien jums rodas jautājums, kā Oicis nonāca līdz šādai sensacionālajai informācijai – Oicim ir binoklis, un viņš aizraujas ar zvaigžņu pētīšanu, tādējādi tā bija tīra sagadīšanās.

Sveiciens 1. aprīlī!

1 komentārs

TOP komentāri

  • galaktika
    +3

    galaktika

    Tā jau likās, ka delfiem ar šīs zemes civilizāciju maz sakara..:-(

    01.04.2015 20:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas