Dekoltē parāde, igauņi nozaguši Leperu un citi vērojumi Eirovīzijā

2 komentāri

Latvijas pārstāvei Aminatai iegūstot augsto sesto vietu, šā gada Eirovīzijas fināls aizvadīts godam. Taču šis pasākums nav tikai dziesmu konkurss – tas ir arī vērienīgs pasākums, kurā dalībnieki cenšas par uzmanību ar oriģināliem un interesantiem šoviem, un interesantiem tērpiem. Skaties.lv fotogalerijā ir apkopojis interesantākos šā gada Eirovīzijas dalībniekus, tērpus un šovus.

Tas, kas šā gada Eirovīzijā bija zīmīgs – tā ir dekoltē parāde. Turklāt dekoltē tērpos dominēja ne tikai dalībniecēm, bet arī dāmām, kad paziņoja nacionālo balsojumu rezultātus. Jāsaka, ka arī Aminata šajā ziņā nebija izņēmums. Kārdinājumu pagozēties kameru priekšā dekoltē neizturēja arī bārdainā Končita, kas visādi citādi visu šova gaitu bija tērpusies visnotaļ atturīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesanti, protams, bija arī paši priekšnesumi. Katras valsts pārstāvji demonstrēja to, ko uzskata par interesantu šovu. Austrieši nolēma, ka koncerta laikā jāsadedzina klavieres. Protams, arī destrukcijai ir zināms šarms. Par Serbijas pārstāvi tviterī daudziem bija ko teikt – piemēram, ka serbi ir pārpratuši jēdzienu ”piepildīt skatuvi”. Kāds asprātis arī izteica minējumu, ka Serbijas pārstāve ir apēdusi pagājušā gada uzvarētāju, bārdaino Končitu.

Mūsu kaimiņi lietuvieši likmi lika uz bučošanos, taču tā eiropiešus un arī austrāliešus īsti neuzrunāja. Cita lieta – igauņi, kas no mūsu pārstāves atpalika vien mazliet. Te gan vērīgākie no Eirovīzijas skatītājiem norādīja – igauņi nozaguši mūsu aktieri Rihardu Leperu…

Viens no iespaidīgākajiem, domājams, daudzi neiebildīs, bija pasākuma uzvarētājam, kur ar dažādiem multimediju līdzekļiem tika radīts tiešām interesants un vizuāli piesātināts priekšnesums.
Bet – lai runā bildes! Tās par notikušo var pastāstīt visvairāk!

Foto!

2 komentāri

TOP komentāri

  • Eduards Edžus Smalkais
    0

    Eduards Edžus Smalkais

    Ods--> ej nu... Loreen man ir kādās 7-8versijās... Bet nevienā nesaskatu līdzību ar Aminatas izpildīto dziesmu. Bez tam var jau katram kko piedēvēt... Piemēram, twiterī vakar bija izskanējusi versija, ka zviedrs savai dziesmai ir ļoti daudz paņēmis no David Guetta ''Lovers On The Sun''. Nedomāju, ka vajag celt traci dēļ tā tagad, jo ir teiciens- Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.

    25.05.2015 00:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas