Cūkmens nāk klajā ar tīru mežu himnu Mēs nekļūsim par cūkām!

0 komentāri

Cīņā pret mēslošanu dabā Latvijas valsts mežu tēls Cūkmens apvienojis spēkus ar bērnu auditorijā populāro mūzikas, dejas un dzejas programmu Brīnumskapis, un viņi kopā radījuši tīru mežu himnu Mēs nekļūsim par cūkām!, vēsta AS Latvijas valsts meži komunikācijas projektu vadītāja Lolita Jēkabsone-Mētele.

Cūkmens un Brīnumskapja komanda dziesmu kopā radījuši, lai dzīvespriecīgā veidā atgādinātu Cūkmena galveno vēstījumu, kas ir Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!. Lielās talkas dienā Cūkmena un Brīnumskapja komanda ar lepnumu prezentē jaunās dziesmas videoklipu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pateicoties maniem jaunajiem draugiem – fantastiskajai Brīnumskapja komandai – esam radījuši īstu hitu. Dziesma ir jautra un priecīga, taču arī tieša un nepārprotama. Tie, kas mēslo mežā, ir īsti cūkas un par saviem sliktajiem darbiem ir pelnījuši mācību,” skaidro Cūkmens.
Cūkmena dziesmas vārdu un mūzikas autors ir Edgars Šubrovskis, savukārt tās aranžiju veidoja Brīnumskapja komanda.

Latvijas valsts meži pārstāvis Tomass Kotovičs norāda, ka pagājušajā gadā sabiedrība no mežiem izveda vairāk nekā 2000 tonnas atkritumu. “Lai arī aizvien vairāk cilvēku gadu no gada vienojas cīņā par tīru Latviju, diemžēl cūcības un atkritumi mežā ir aktuāla problēma joprojām. Mēslotāji ir dažādi – gan apzināti ļaundari, gan nevērīgi piknikotāji. Ir skumji redzēt, ka nereti tieši tajās vietās, kur Latvijas valsts meži ar rūpību kopj atpūtas vietas cilvēkiem, mēslotāji uzdarbojas jo īpaši aktīvi,” stāsta Kotovičs.

Jaunā Cūkmena tīru mežu himna ir daļa no Cūkmena aktivitātēm šogad. Lai izplatītu tīru mežu vēsti Latvijas bērnudārzos, šajā pavasarī Cūkmens ir aizsācis arī savu pirmo ekoprogrammu Cūkmena detektīvi. Ar tās palīdzību bērni jau kopš mazotnes iepazīstas ar tīras vides nozīmi, kļūstot par Cūkmena aģentiem, lai viņa prombūtnes laikā ne vien paši ievērotu tīrību, bet aicinātu to darīt arī apkārtējos.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas