CNN jau sagatavojusi Pastardienas video

0 komentāri

Ja nu pilnīgi droši atklātos, ka rīt gaidāma Pastardiena, tad raidkompānijai CNN būtu ko teikt arī šajā gadījumā. Izrādās, ka CNN savulaik tieši pasaules apokalipsei ierakstīja brīnumjauku orķestra priekšnesumu, kas tiktu translēts pasaules bojāejas priekšvakarā.

Nav noslēpums, ka daudzi mediji ”gatavojas” dzīves drūmajiem notikumiem un mēļo, ka tie ir sagatavojuši nekrologus jau daudzām vecāka gada gājuma pasaules slavenībām.

Tomēr atklājums par CNN pārspēj līdz šim visu pieredzēto – apokalipses priekšvakarā CNN būs ko teikt – tā radīs brīnišķīgu atmosfēru kolektīvas katastrofas gaidās, atskaņojot to pašu skaņu darbu, kas filmas Titāniks izskaņā, kuģa bojāejas brīdī.

Aicinām noskatīties CNN sagatavoto Pastardienas video pirms apokalipses iestāšanās, jo, iespējams, tad CNN skatīties negribēsies.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas