Cilvēks, kurš pārsniedza skaņas ātrumu: publicēts GoPro kameru video ar Red Bull Stratos!

0 komentāri

2012. gada 14. oktobris ir vēstures grāmatās rakstāms datums, jo tad austrietis Fēlikss Baumgartners lauza uzreiz trīs pasaules rekordus, jo bija galvenais kompānijas Red Bull Stratos programmas personāžs – viņš veica brīvo lidojumu no vairāk nekā 39 kilometru augstuma.

Baumgartners izlēca no savas kapsulas un brīvajā kritienā pārspēja skaņas ātrumu, kas ir līdz šim cilvēkam bez jebkāda motora iesaistes vēl nebijis sasniegums. Viņš ir arī pirmais, kurš piedzīvojis tik augstu brīvo kritienu (aptuveni 38,969 metri) un pirmais, kurš ar gaisa balonu būtu uzbraucis tik augstu. Leģendārais notikums norisinājās virs Ņūmeksikas štata, ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasaulslavenā mazo kameru firma GoPro laidusi klajā video, kurā redzams šis vēsturiskais lēciens. Viņam kopumā bija piestiprinātas septiņas HERO2 kameras, un bija nepieciešami 3,5 gadi, lai to parādītu arī pārējai pasaulei.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas