Cik tuvu vai tālu no mums ir vasara?

0 komentāri

Tiem, kas jau ir pavasara un vasaras gaidās, piedāvājam šos sapnīšus papildināt arī vizuālo materiālu, proti, video, kas tapis tepat pie mums. Pēc šā materiāla noskatīšanās noteikti ļoti daudziem sagribēsies Latvijas karsto vasaras sauli un izpriecas, kas nāk komplektā ar to.

Nedēļas nogale ir klāt, kas nozīmē, ka plaša vieta tiek atvēlēta atpūtai un gan jau kāds atļaujas arī pasapņot, jo svētdien sākas pavasara pirmais mēnesis – marts. Līdz ar to lielākajiem optimistiem arī vasara vairs nav aiz kalniem. Lūk, video, ko veidojuši puiši no colortime.org! Tur atrādīts ūdens tramplīns tepat pie mums, Baldonē, kas visus tā skatītājus aiznesīs brīdī, kad viss, kas ķermeni sedz, ir vien daži apģērba gabali, un negribas atrasties nekur citur, kā vien ūdenī.

Baldones waterjump ir izcila atpūtas vieta ekstrēmo sporta veidu cienītājiem. Ieskrējiena estakādi ir iespējams izmantot gan slēpotājiem un snovbordistiem, gan arī BMX un MTB riteņbraucējiem, kā arī ar citiem braucamrīkiem, ar ko ir iespējams (un ar ko uzdrošināties) mesties lejā pa estakādi. Slēpotāji un snovbordisti var izmantot 2 vidējos celiņus, bet riteņbraucējiem pieejami visi 4 celiņi, jo esot jau pārbaudīts, ka ar riteni iespējams braukt arī pa mākslīgā sniega segumu. Ir iespēja arī izmantot slip ‘n slide estakādi, kuru izmantojot, lēcējam vajadzēs tikai saslapināties.

Augstākās estekādes augstums ir 12 metri, bet zemākās – 6 metri

Tieši šajā konkrētaja atpūtas kompleksā, kā skaidro viens no Baldones waterjump komandas pārstāvjiem Rinalds Rozenbergs, viss sāksies ar pirmajiem vasaras saules stariem. “Principā sezonu atklāsim jūnija sākumā vai ātrāk, jāskatās, kad sāksies siltais laiks, un tad jau noteikti varēs sākt sezonu,” atklāj Rinalds.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas