Četru vēju enerģija jeb kāds ir tavs indiāņu horoskops!

0 komentāri

2. Austrumu vējš

2/6

Kas ir indiāņu horoskops?

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Indiāņu Zodiaka zīmes arī ir 12 un laika robežās pilnīgi sakrīt ar mūsu Zodiaku, tikai atšķiras ar nosaukumiem, jo indiāņu “zvēru aplī” ir pavisam citi dzīvnieki.

Arī indiāņu Zodiakā zīmes dalās četrās stihijās (indiāņi tās sauc par klaniem). Turklāt atbilstošās zīmes un stihijas eiropiešu un indiāņu Zodiakā ir vienādas.

Uguns stihiju indiāņu astroloģijā pārstāv Vanaga klans, Zemes stihiju – Bruņurupuča klans, Gaisa stihiju – Taureņa klans, bet Ūdens stihiju – Vardes klans.

Tāpat kā tradicionālajā eiropiešu Zodiakā, zīmes sadalītas pa četrām zonām pēc debess pusēm, tikai indiāņiem šīs zonas vēl saistītas ar četriem vējiem. Katrā vēja zonā atrodas trīs kaimiņu zīmes, kas pieder pie dažādām stihijām. Turklāt katram no četriem vējiem atbilst vēl vēja stihijas spēks.

2. Austrumu vējš

2/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas