Cehstivālā liegta ieeja personām ar ieročiem un suņiem

0 komentāri

Lai arī Cehstivāls ir draudzības, saticības un Saskaņas festivāls, saistībā ar nesenajiem notikumiem Biķernieku mežā CEHS.lv kolektīvs kopā ar Fonokluba vadību jūtas spiesti pieņemt lēmumu, kas, iespējams, ievērojamai daļai no potenciālajiem festivāla apmeklētājiem liegs uzturēties Fonoklubā Cehstivāla laikā – būs liegta ieeja personām ar ieročiem, kā arī personām ar suņiem.

“Lai arī mēs gribam būt atvērti, tomēr nevaram pieļaut, ka Biķernieku meža “klope” atkārtojas mūsu draudzības festivāla laikā,” lēmumu pamato CEHS.lv sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Āls. “Varbūt naivi, bet mēs tiešām ticējām, ka iztiksim bez drastiskiem soļiem un varēsim pieņemt visus apmeklētājus. Tomēr drošība jāliek pirmajā vietā,” turpina K. Āls.

Personas ar suņiem un ieroču nēsātāji nav pirmās cilvēku grupas, kurām liegta iespēja apmeklēt Cehstivālu. Kā iepriekš ziņots, arī personām ar kaķiem, pirmās grupas invalīdiem, sievietēm ar bērniem, fašistiem, koklētājiem, Latvijas Kristīgā radio pārstāvjiem, cilvēkiem bez noteiktas dzīvesvietas, Miera ielā dzīvojošajiem, Inspired Digital vadībai, Kasparam Dimiteram un Artusam Kaimiņam tiks liegta ieeja Cehstivālā.

Cehstivāls notiks Fonoklubā, Cēsīs sestdien 28. martā. Ieeja no plkst. 21.00.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas