Cartoon rallijs arī šogad priecēs Rīgas svētku apmeklētājus

0 komentāri

Rīgas svētku laikā 15. augustā Kronvalda parkā pie Rīgas Kongresu nama norisināsies jau par tradīciju kļuvušais pašdarināto braucamrīku festivāls Nissan Norde Cartoon rallijs, informē organizatoru pārstāve Elīna Gārbena.

Šī gada pasākuma galvenā tēma ir Rīgas ostai 815, kur komandām jāveido braucamrīki, kas sīkāk atspoguļotu Rīgas ostu vai ar to saistītas lietas, piemēram, burinieki, tankkuģi utml. Pasākumā var pieteikt draugu grupas vai uzņēmumu komandas četru cilvēku sastāvā, norāda rīkotāji.

Nissan Norde Cartoon rallijs 2015 ir uzņēmumu, radošo apvienību, skolu un draugu grupu festivāls – sacensības, kurās dalībniekiem ir iespēja gan interesantā veidā prezentēt sevi, gan arī piedalīties dažādos konkursos un sacensties veiklības braucienā ar pašdarinātiem braucamrīkiem.

Dalībnieki tiks dalīti vairākās grupās, ņemot vērā braucamrīka tehniskos parametrus, proti, kājminamie un stumjamie. Komandu uzdevums būs ne tikai radoši noformēt auto atbilstoši savām vēlmēm, bet arī parādīt kaut ko tādu, kas asociējas ar ostu un tās būtību.

Braucamrīku festivālu veidos vairākas daļas, proti, atklāšana, komandas prezentācija, veiklības brauciens – sacensības, dažādi konkursi, svinīgā uzvarētāju apbalvošana un parāde laukumā pie Kongresu nama.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Pieteikties pasākumam jau iespējams interneta vietnē sacensibas.lv sadaļā Nissan Norde Cartoon rallijs 2015. Komandā jābūt četriem cilvēkiem: divas sievietes un divi vīrieši vecumā no 12 gadiem. Dalībniekiem – komandai noteikta vienota dalības maksa 50 eiro apmērā. Balvas labākajiem, ātrākajiem, krāsainākajiem un pirmajiem garantētas.

Sīkāka informācija par pasākumu, tā norisi un dažādām dalības maksas atlaidēm skolu, jauniešu interešu centru un draugu apvienībām, par to sīkāk lasiet nolikumā mājaslapā parstipru.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas