Čārlzam Mensonam ļauj laulāties

0 komentāri

Bēdīgi slavenais sērijslepkava Čārlzs Mensons ir saņēmis atļauju laulībām.

80 gadus vecais Mensons un 26 gadus vecā Eftone Eleine Bērtone licencei pieteicās Kalifornijā, kur Mensons izcieš mūža ieslodzījumu štata cietumā Korkoranā, pavēstīja kāda cietuma amatpersona. Pāris laulību licencei pieteicies 7.novembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norādīja cietuma pārstāvis Džefrijs Kalisons, kāzu datums nav noteikts, bet tām ir jānotiek 90 dienu laikā no licences izdošanas brīža.

Bērtone Mensonu cietumā apmeklē jau kopš 19 gadu vecuma un gadiem cenšas panākt viņa attaisnošanu. Viņa jau iepriekš žurnālistiem pavēstīja, ka pāris grasās precēties, tomēr pats Mensons to noliedza.

Ja kāzas notiks kā plānots, Mensonam tomēr nepienāksies laulātā apmeklējumi, un nākamā iespēja Mensonu atbrīvot pret galvojumu būs tikai 2027. gadā, vēsta ASV laikraksts “LA Times”.

Mensons un četri viņa tā dēvētās ģimenes locekļi – viens vīrietis un trīs sievietes – tika notiesāti septiņos apsūdzības punktos par 1969. gada augustā Losandželosā pastrādātajām slepkavībām. Mensona sekotāji nogalināja režisora Romāna Polaņska sievu Šāronu Teitu, kas bija pēdējos grūtniecības mēnešos, un vēl sešus cilvēkus.

Čārlzam Mensonam un viņa sekotājiem 1971. gadā tika piespriests nāves sods, bet 1972. gadā Kalifornijas Augstākā tiesa nāves spriedumu atcēla, sodu aizstājot ar mūža ieslodzījumu.

Viena Mensona sekotājām Sjūzena Atkinsa 2009. gadā nomira ieslodzījumā, bet Mensons un divas pārējās sekotājas vēl joprojām atrodas ieslodzījumā. Viņi vairākkārt lūguši pirmstermiņa atbrīvošanu, taču tie vienmēr noraidīti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas