Call of Duty spēles izstrādātāji – zagļi!?

1 komentārs

Pagājušā nedēļa bijusi pilna ar ziņām, kas bijušas svarīgas “geiminga” pasaulei. Iepriekšējā GameFace epizodē tika ziņots par Call of Duty Infinite Warfare spēli, kurai bija iznācis treileris, bet tagad neliels tīzerītis klajā laists arī tā sīvākajai konkurentei – Battlefield 1.

Šī spēle dodas pavisam citā virzienā kā Infinite Warfare – tās notikumi risinās Pirmā pasaules kara laikā, un iedvesmu tā smēlusies no īstiem vēstures notikumiem. Runājot par pašu spēles treileri, tas sasniedza rekordu video vietnē YouTube, kļūstot par vislielāko “Like” savākušo treileri tā vēsturē. Savukārt Call of Duty jaunākā versija lauzusi pavisam citu rekordu, saņemot visvairāk “Dislike” – gandrīz 1,8 miljoni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Battlefield 1 tiks izlaista 21. oktobrī, un ir nostādījusi sevi ļoti labā pozīcijā pēc šīs nelielās treileru cīņas. Tik liela nepatika pret Infinite Warfare ir tādēļ, ka Call of Duty izstrādāji savās spēlēs nespēj ieviest neko jaunu – ne stāstā, ne izskatā, turklāt jaunā spēle maksāšot 80 dolārus. Taču cena tāda, jo līdzi ar to nākšot arī Modern Warfare pārtaisīto versiju, taču atsevišķi to iegādāties nebūs iespējams.

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas