Call of Duty spēles izstrādātāji – zagļi!?

1 komentārs

Pagājušā nedēļa bijusi pilna ar ziņām, kas bijušas svarīgas “geiminga” pasaulei. Iepriekšējā GameFace epizodē tika ziņots par Call of Duty Infinite Warfare spēli, kurai bija iznācis treileris, bet tagad neliels tīzerītis klajā laists arī tā sīvākajai konkurentei – Battlefield 1.

Šī spēle dodas pavisam citā virzienā kā Infinite Warfare – tās notikumi risinās Pirmā pasaules kara laikā, un iedvesmu tā smēlusies no īstiem vēstures notikumiem. Runājot par pašu spēles treileri, tas sasniedza rekordu video vietnē YouTube, kļūstot par vislielāko “Like” savākušo treileri tā vēsturē. Savukārt Call of Duty jaunākā versija lauzusi pavisam citu rekordu, saņemot visvairāk “Dislike” – gandrīz 1,8 miljoni.

Video

Battlefield 1 tiks izlaista 21. oktobrī, un ir nostādījusi sevi ļoti labā pozīcijā pēc šīs nelielās treileru cīņas. Tik liela nepatika pret Infinite Warfare ir tādēļ, ka Call of Duty izstrādāji savās spēlēs nespēj ieviest neko jaunu – ne stāstā, ne izskatā, turklāt jaunā spēle maksāšot 80 dolārus. Taču cena tāda, jo līdzi ar to nākšot arī Modern Warfare pārtaisīto versiju, taču atsevišķi to iegādāties nebūs iespējams.

1 komentārs

TOP komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas