Bučošanās kamera kādam iedomīgam čalim iespējams atņēma draudzeni

0 komentāri

Tie, kas regulāri apmeklē sporta pasākumus, zina, kas ir bučošanās kamera jeb kiss cam. Šis “incidents” norisinājās pagājušajā nedēļā, slavenajā Madison Square Garden multihalle, kurā spēlēja vietējā Ņujorkas Knicks basketbola komanda. Kamēr viens džeks skatās telefonā, viņa meitene sāka skūpstīties ar otrā pusē sēdošo puisi.

Tā saucamais kiss cam ir pēdejos gados ļoti izplatīta atrakcija dažādu sporta spēļu starplaikos. Tajā kāds no zālē esošajiem operatoriem “notēmē” uz kādu potenciālo pārīti, bet uz lielā ekrāna viņi tiek parādīti tā, ka ir skaidrs – būs jābučojas! Šajā kuriozā kāds kundziņš acīmredzot šo izklaidi neņēma par pilnu un par to arī samaksāja, jo meitene lieki laiku netērēja, bet gan sāna skūpstīties ar puisi, kas sēdēja viņai blakus otrajā pusē. Ak, vai…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas