Brūss Viliss dzied filmas ”Grēku pilsēta 2” pirmizrādes ballītē

0 komentāri

Holivudas zvaigzne Brūss Viliss ir zināms pēc lomām tādos kases grāvējos kā ”Cietais rieksts”, ”Sestais prāts”, ”Armagedons”, ”RED aģenti”, ”Grēku pilsēta”, ”Piektais elements” un virknē citu filmu, taču lielai daļai kinoskatītāju nav zināms tas, ka Viliss ir arī mūziķis. Brūss Viliss laika posmā no 1987.līdz 2001.gadam izdevis trīs solo albumus, kā arī kā viesmākslinieks piedalījies vairāku citu mūzikas ierakstu tapšanā.

Režisora Roberta Rodrigeza jaunākās filmas ”Grēku pilsēta: Liktenīgā sieviete” (”Sin City: A Dame To Kill For”) pasaules pirmizrādes pasākumā Viliss kopā ar filmas autoru kāpa uz skatuves, lai viesiem demonstrētu savas mūziķa un dziedātāja prasmes. Lieki piebilst, ka publika Vilisa un Rodrigeza uzstāšanos uzņēma ar sajūsmu.

Pirmā ”Grēku pilsēta”, kas uz lielajiem ekrāniem iznāca 2005.gadā, izpelnījusies kulta filmas statusu gluži tāpat kā Frenka Millera grafiskā novele, uz kuras motīviem kinolente ir balstīta. Pilsētas nosaukuma trāpīgais atvasinājums (angliski ”Basin city”/”Sin City) ļoti labi raksturo tās atmosfēru un iedzīvotājus – tur valda nežēlīgi likumi, noziedzība un korupcija. Arī ”Grēku pilsētas” otrajā daļā tiek apvienots izcilu aktieru ansamblis – Džesika Alba, Rosario Dousone, Mikijs Rurks, Brūss Viliss, Eva Grīna, Džošs Brolins, Džozefs Gordons-Levits, kā arī popzvaigzne Lady Gaga. ”Grēku pilsēta: Liktenīgā sieviete” pasaules pirmizrādi piedzīvoja 20.augustā Losandželosā, bet Latvijā filma tiek demonstrēta no 29.augusta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas