Britu karaļnama fani sagatavojušies “karaliskā bērna” piedzimšanai

0 komentāri

Viena no kaislīgākajām britu karaļnama fanēm – 70 gadus vecā Mārgareta Tailere – nevar vien sagaidīt Kembridžas hercoga un hercogienes otrā bērna nākšanu pasaulē.

M. Taileres mājā atrodas vairāki desmiti tūkstoši dažādu piemiņlietu – sākot no oficiāliem karaļnama suvenīriem un beidzot ar tematikā ieturētu gultasveļu. Lai gan tiek uzskatīts, ka šī ir viena no lielākajām karaļnama piemiņlietu kolekcijām Lielbritānijā, kas apdrošināta par 40 tūkstošiem mārciņu, dāma ir apņēmības pilna atrast vietu arī jaunākās atvases fotogrāfijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bukmeikeri uzskata, ka Kembridžas hercogienes Ketrīnas un prinča Viljama ģimenē piedzims meitiņa, kuru nosauks par Alisi. Pati karaliskā ģimene gan nav atklājusi gaidāmā bērna dzimumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas