BRAVO! Lauris Reiniks turpina veiksmīgi apgūt tautas deju soļus!

0 komentāri

Jau 21. februārī starts tiks dots lietuviešu TV šovam Kadagys. Tajā piedalīsies arī jauniešu deju kolektīvs no Latvijas – Daiļrade, kam pievienosies dziedātājs Lauris Reiniks. Izskatās, ka viņam lieliski izdevies apgūt visu, ko no viņa prasa.

Reiniks jau reiz apliecināja, ka ir teicams dejotājs, kopā ar dejotāju Aleksandru Kurusovu 2007. gadā startējot un plūcot laurus pašmāju šovā Dejo ar zvaigzni. Gatavošanās deju šovam Lietuvā rit pilnā sparā, un Reiniks atzīst, ka ”nav viegli, bet būs labi. Ne tas vien darīts”. Spriežot pēc viņa sociālajiem kontiem, mūziķim ar katru reizi izdodas arvien labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Rehearsing for TV3 televizija “Kadagys” show. Getting better and better with DA Daiļrade ! So much fun! instagram.com/laurisreiniks

Posted by Lauris Reiniks on Monday, February 8, 2016

Kadagys (Kadiķis) ir pasaulē līdz šim nebijis starptautisks projekts. Šovā par galveno balvu cīnīsies dažādi tautas deju ansambļi, tostarp arī deju ansamblis Daiļrade no Latvijas. Lai izpildītu visus šova noteikumus, vienā priekšnesumā piedalīsies arī Latvijā un Lietuvā populārais mūziķis Lauris Reiniks, informē DA Daiļrade pārstāve Raita Celma.

Foto

Foto: Reiniks dzied, dejo, vada šovus…

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas