Bonda auto un Martini glāzes nonāk zem izsoles āmura

0 komentāri

Šodien Londonā notiks izsole, kurā tiks pārdoti dažādi objekti no jaunākās Džeimsa Bonda filmas Spektrs. To vidū ir arī unikāls Aston Martin sporta auto, kura cena varētu sasniegt vismaz vienu miljonu mārciņu.

Aston Martin šo spēkratu radīja ekskluzīvi Džeimsa Bonda filmu franšīzei. Modelis, kura nosaukums ir DB10, ir vienīgais, kas tiks piedāvāts pārdošanai. Aston Martin ir britu slepenā aģenta izraudzītais braucamrīks jau kopš filmas Zeltpirkstis un jau kļuvis par tikpat neatņemamu Bonda personības sastāvdaļu kā viņa iecienītais Martini.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Citu izsolē piedāvāto objektu sarakstā ir amerikāņu modes mākslinieka Toma Forda radītais smokings, ko filmā nēsāja britu aktieris Daniels Kreigs. Sagaidāms, ka tas tiks pārdots vismaz par 20 līdz 30 tūkstošiem mārciņu.

Izsolē tiks piedāvāti arī lētāki objekti – to vidū divas Martini glāzes un kokteiļu šeikeris. Komplekta cena – sākot no 2 tūkstošiem mārciņu.

Izsoles ieņēmumi tiks ziedoti virknei labdarības organizāciju.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas