Bites-dibena kratītājas ir iespējamas

4 komentāri

Varētu šķist, ka bites un tverkings jeb ritmiska dibena kratīšana ir nesavienojamas lietas. Maldi! Brīnišķīga un tomēr savdabīga interpretācija par bišu un dibena kratīšanas tēmu demonstrēta bērnu teātra izrādē par lāčuku Vinniju Pūku!

Tātad īss pastāts: Vinnijs Pūks meklē medu, savu našķi viņš nedabū, bet uzrodas jaunās aktrisītes meitenes, tērptas stilizētos bišu kostīmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tad, pēc izrādes režisora ieceres, nepieciešams pēc iespējas tēlaināk demonstrētu bišu ikdienu. Droši vien ir kādas klišejas, kā to parādīt, bet ne šoreiz – progresīvais režisors šīs klišejas nojauc. Bišu iedabu, viņaprāt, vislabāk var demonstrēt, meitenēm ritmiski kratot dibenu…

Izrāde tapusi kādas Krievijas skolas jauniešu teātra pulciņā.

Foto

Video

 

4 komentāri

TOP komentāri

 • PO
  +3

  PO

  nee tomeer, tas ir aicinaajums uz pedofiliju!

  13.04.2015 16:18

 • es
  +2

  es

  Un tad brīnāmies kāpēc tiek izvarotas jaunas meitenes :( paši jau tik to panākam. zhel ,ka pasaulē nevar iemācīties kko skaistu, kā tikai kratīt dibenus , krūtis ......

  13.04.2015 16:25

 • PO
  +2

  PO

  pornografija

  13.04.2015 16:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas