Biroja krēsliem rasts īsteni azartisks izmantojums

0 komentāri

Daudzi savas darba dienas spiesti pavadīt, sēžot biroja krēslos. Tikmēr Taivānā biroja krēsliem atrasts daudz aizraujošāks izmantojums – simtiem cilvēku sacentušies ātrumsacīkstēs, traucoties ar biroja krēsliem pa ielu.

Šis pasākums nav nekas unikāls – pirmo reizi tas tika sarīkots pirms septiņiem gadiem Japānā, taču šī ir pirmā reize, kad tas notiek ārpus Japānas. Tā dalībniekiem atmuguriski jāveic noteikta distance, cenšoties apsteigt pretinieku, uzrādot labāko laiku. Lai nodrošinātos pret neparedzētiem gadījumiem, obligāti jālieto ķiveres. Dalībnieki arī atzina, ka šādas sacensības ir grūtākas, nekā tās izskatās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai būtu interesantāk, daudzi klātesošie bija saģērbušies kā komiksu varoņi, izvēloties arī atbilstošus pseidonīmus. Pozitīvās enerģijas caurstrāvotais pasākums pulcēja arī lielus skatītāju pūļus. Pasākuma sponsori bija Tainanas pilsētas iepirkšanās centra veikalu īpašnieki, kas tādā veidā cenšas piesaistīt lielāku apmeklētāju plūsmu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas