Biļetes cena uz ekspresi Budapešta-Teherāna – 14 000 ASV dolāru

0 komentāri
Biļetes cena uz ekspresi Budapešta-Teherāna – 14 000 ASV dolāru

Starp Ungārijas galvaspilsētu Budapeštu un Irānas galvaspilsētu Teherānu ir sācis kursēt vilciena ekspresis, kura pirmajā ceļojumā devās 70 pasažieri. Divu nedēļu eksotiskais ceļojums gan nav lēts – pasažiera biļetes cena ir vairāk nekā 14 000 ASV dolāru.

Ekskluzīvā ekspreša ceļš ved pāri Balkānu kalniem, tas šķērso Bosfora šaurumu, Turciju un Kurdistānu līdz sasniedz galamērķi Irānas galvaspilsētā Teherānā. Ceļojuma laikā vilciens nobrauc ap 7000 kilometru.

Vilciena pasažieriem ir nodrošināta luksus klases apkalpošana, izsmalcināts vagonu interjers un visnotaļ saistoša izklaižu programma ceļojuma laikā. Vilciena maršruta organizators ir kompānija Golden Eagle, kas no jau vairākus gadu desmitus nodarbojas ar ekskluzīvu ceļojumu organizēšanu. Uzņēmuma pārstāvis norāda, ka tūrisma tirgū ir vakuums pēc šāda līmeņa pakalpojumiem. ”Ir maz šāda līmeņa piedāvājumu – ceļojuma izmaksas 1000-2000 dolāru dienā ar ekskluzīvu servisu. Atsaucība ir liela un maršruts ir pietiekoši eksotisks, lai izraisītu interesi.”

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas