Bildinājums 10 tūkstošu pēdu augstumā

0 komentāri

Daudziem vīriešiem (un arī sievietēm) viens no dzīves lielajiem uzdevumiem ir perfekts bildinājums, kas lielākoties ir atkarīgs no vietas izvēles, kur to dara. Pie Eifeļa torņa (vai tā pašā augšā), romantiska pludmale kādā eksotiskā valstī – rādās, ka tā ir vakardiena, jo šis kungs, iespējams, ir “pārsitis” visus šos ieteikumus – viņš savu sievu bildināja aptuveni 10 tūkstošu pēdu augstumā, lēcot ar izpletni.

Protams, skeptiķi smīkņās sakot, ka meitenei taču nebija citas izvēles, bet, ja noskatīsieties visu video, uzreiz taps skaidrs, ka topošais līgavainis savu mūža mīlu, būdams gaisā, ar atbildi tik ļoti netincināja. Viņš parādīja gredzenu, nošokēja savu līgavu un pagaidīja, kamēr abi nolaidīsies uz zemes, lai to izdarītu vēlreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoreiz situācija der kā kādas labas romantiskās filmas noslēgums, jo meitene uz bildinājumu atbildēja ar pārliecinišu “Of course!” (no angļu valodas – protams!).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas