Bezpajumtnieki no visas pasaules mērojas spēkiem futbolā

0 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Čīlē sācies pasaules kauss futbolā bezpajumtniekiem. Ikgadējā pasākumā komandas no 42 valstīm mēģinās atņemt titulu pašreizējiem čempioniem brazīliešiem, bet sieviešu komandu konkurencē – Meksikai.

Pasaules čempionāts futbolā bezpajumtniekiem ir starptautisks futbola turnīrs, kurā komandu visi dalībnieki ir bezpajumtnieki. Turnīrs notiek ik gadu kopš 2002. gada, kad tas tika sarīkots Grācā, Austrijā. Tas izvērtās veiksmīgs, un tika nolemts turpināt regulāru turnīru rīkošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai kvalificētos dalībai turnīrā, spēlētājiem jābūt vismaz 16 gadu vecam, jābūt bezpajumtnieka statusam kādu brīdi pēc iepriekšējā pasaules kausa vai iztika jāpelna, pārdodot avīzes ielās, vai arī jābūt patvēruma meklētājam, kuram nav savas mājvietas vai darba atļaujas. Tehniski tajā var piedalīties jebkurš neatkarīgi no spēles prasmēm.

Futbola turnīra fināls notiks 26. oktobrī.

Pērn pasaules kausa futbolā bezpajumtniekiem mājvieta bija Poznaņas pilsēta Polijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas