Bērnības dziesmu zibakcijā kopīgi dziedās Circenīša Ziemassvētkus

0 komentāri

Piektdien, 28. novembrī, plkst. 16.00 pie Rīgas pilsētas Dzemdību nama notiks zibakcija, kurā ikviens būs aicināts kopīgi nodziedāt bērnības dziesmu Circenīša Ziemassvētki, informē Rakstniecības un mūzikas muzeja pārstāve Maija Uzula-Petrovska.

Šī būs ceturtā un noslēdzošā akcija Rakstniecības un mūzikas muzeja organizētajā zibakciju ciklā Mūsu dziesma Latvijai.

Dziesmu Circenīša Ziemassvētki diriģēs Kultūras un tautas mākslas centra Ritums kamerkora Vidus vadītāja Baiba Milzarāja. Lai dziedāšanā varētu iesaistīties ikviens, akcijas dalībnieki saņems dziesmas tekstu. Zibakciju filmēs, un iegūtais materiāls tiks izmantots Rakstniecības un mūzikas muzeja topošajā ekspozīcijā Dziesma.

Dziesmā Circenīša Ziemassvētki izmantots tāda paša nosaukuma Aspazijas dzejolis, bet mūzikas autors ir tautā iemīļotais komponists Raimonds Pauls.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas