Berga Bazārs – vieta, kur atpūsties tiem, kam pāri 30

0 komentāri

Viens no senākajiem Rīgas kvartāliem Berga Bazārs šodien ar plašu mūzikas programmu atklās otro vasaras sezonu. Pirmajā vakarā uz skatuves kāps mūziķi, kas trešdienas vakaros Berga Bazāra uzstāsies līdz pat vasaras izskaņai.

Sezonas atklāšanas vakaru atklās Ivo Grīsniņš-Grīslis, turpinājumā uzstāsies džeza duets Toms Rudzinskis un Rūdolfs Macats, kabarē dīvas Aija Vītoliņa un Elza Natha Rozentāle un grupa UMAY. Vakaru noslēgumā izskanēs Rīgas Doma Kora skolas studentu koncerts.

Jautāts, kas ir Berga Bazāru padara atšķirīgu no citiem Rīgas kvartāliem, vīna bāra Garage īpašnieks Jānis Jenzis norāda, ka Berga Bazāra mērķauditorija ir vairāk tāda, ”kas grib stabilas vērtības, grib baudīt dzīvi, ir ceļojuši, vēlas mesties ēdienu, vīnu piedzīvojumā, arī labas mūzikas piedzīvojumā”.

”Tas ir mazs pagalms Rīgas centrā, kas ir noslēgts no visas apkārtējās kņadas. Lielais pluss un odziņa, manuprāt, ir fantastiski lieliskais, burvīgais kastanis,” papildina Berga Bazāra mūzikas programmas vadītāja Maija Moira Mazanova.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas