Beidzot atklāts princeses Šarlotes kleitas noslēpums

0 komentāri

Kāds ģimenes uzņēmums Spānijā, kas šuj bērnu apģērbu, šobrīd ir pārpludināts ar jauniem pasūtījumiem. Iemesls – mazā Lielbritānijas princese Šarlote nofotografēta tieši šā zīmola kleitā.

Novembra beigās klajā tika laisti jauni foto, kuros redzama sešus mēnešus vecā Šarlote, karalienes Elizabetes mazmazmeitiņa. Taču modes blogi un slavenību žurnāli tā arī nespēja noteikt princeses kleitas izcelsmi. Viens no šādiem žurnāliem nonāca arī spāņu dizaineres Margaritas Pato rokās, un liels bija viņas pārsteigums, ieraugot princesei mugurā viņas darināto kleitiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

62 gadus vecā dizainere sazinājās ar spāņu žurnālu Ola un atklāja noslēpumu, par ko lauzīja galvas modes eksperti daudzviet pasaulē. Uzreiz pēc publikācijas dizaineres dzīve strauji izmainījās – trīs dienu laikā viņas tālrunis zvanīja nepārtraukti – nācās sniegt intervijas un reaģēt uz pasūtījumiem. Tiesa, dizainere bija spiesta atzīt, – pārdošanā nonāks tikai 20 tādas kleitiņas, kādas bija Šarlotei, jo šāda auduma viņas rīcībā vairāk nav. Jau šobrīd visas kleitiņas ir nopirktas un ceļos pie klientiem pat tik tālās zemēs kā Austrālija un Japāna.

Margaritas Pato uzņēmums M&H tika atklāts 2009. gadā. Viņai ir veikali Madridē, Valensijā un Seviljā. Ikviens no tajā nopērkamajiem apģērbiem tiek izgatavots stingri ierobežotā skaitā.

Foto: princese Šarlote slavenajā kleitā un kristībās

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas