Bārbiju evolūcija 56 gadu laikā

0 komentāri

Lelle Bārbija ir viena no populārākajām meiteņu rotaļlietām visā pasaulē. Grūti iedomāties, ka kāda maza dāma būtu izaugusi bez šīs rotaļlietas savā mantu kastē.

Tomēr ne vienmēr Bārbija ir izskatījusies tā, kā mēs to redzam lielveikalos šodien. Mainoties pasaules modei, mainījusies arī Bārbija – gan viņas matu sakārtojums un “meikaps”, gan apģērbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmā bārbija tika prezentēta 1959. gadā. Kā tā mainījusies šo 56 gadu laikā? Kāda interneta vietnes Tumblr lietotāja Tenaflyviper apkopojusi foto ar Bārbiju izskatu šo gadu laikā.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas