Banānu Napolions, Aspāzija – LNB restorāna Kleever jezga turpinās; ieskats ēdienkartē

0 komentāri

Pagājušās nedēļas lielākais “cepiens” bija par Latvijas Nacionālās bibliotēkas restorānu un tās nosaukumu. Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāji nekautrējās paust savas domas par šo, taču ne tikai Kleever nosaukums ir tas, kas tautai liek rosīties domāt par šo vietu. Citā sociālajā tīklā ir ievietotas bildes ar jaunās ēstuves ēdienkarti, kur paveras daži interesanti nosaukumi.

Kā redzams turpmāk atrodamajos attēlos, ne tikai nosaukums ir tas, kas tautai licis “sašūmēties”, bet, kā izrādās, arī ēdienkartē atrodamas dažādas interesantas lietas – piemēram, viena no cienījamākajām rakstniecēm latviešu literatūras vēsturē tur iekļuvusi ar neprecīzu pseidonīmu. Un tas nebūt nav viss – tur atrodami arī tādi šedevri kā Banānu Napolions un Buljon zupa, kas liek uzdot ne vienu vien jautājumu – par ko šīs vietas atbildīgie domā!?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neviens, visticamāk, neko neteiktu, ja vien angliski un krieviski šie ēdieni un nosaukumi nebūtu uzrakstīti pareizi… Arī viena no populārākajām Facebook grupām Latvijā Neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs pārstāvji šajā vietnē ierakstījuši īsu, bet skaidru komentāru: “Tas viss Nacionālajā bibliotēkā. “Atspārdām” latviešu valodu, tā teikt. Turklāt paši.”

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas