Aukstās modes izpārdošanā apvienosies Latvijas zīmoli

2 komentāri

Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, Kalnciema kvartālā norisināsies aukstās modes izpārdošana – diena, kad atkal apvienosies radošie Latvijas modes dizaineri un mākslinieki, izpārdodot ziemas kolekcijas apģērbus, aksesuārus un apavus.

Aukstās modes izpārdošanas dienā no plkst. 10:00 līdz 16:00 Kalnciema kvartāls atvadīsies no pēdējām ziemas paliekām un gatavosies pavasarim kopā ar tādiem Latvijas zīmoliem kā Skinny Latvian, Zvēru dārzs, ZĪLE, Watch me, Hebe, Žoržs, Tatis u.c., kas tirdziņa apmeklētājiem piedāvās savu produkciju par īpašām izpārdošanas cenām ar atlaidēm 50+ % apmērā, informē Kalnciema Kvartāla pārstāve Luīze Pastore.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aukstās modes izpārdošana norisināsies gan omulīgajās iekštelpās visa Kalnciema kvartāla teritorijā, gan ārā – tirdziņa teritorijā. Par sildošiem dzērieniem un vēlajām brokastīm būs parūpējies Vīnu veikals, bet restorānā Māja būs draudzīgs pusdienu piedāvājums.

Ne tikai par atlaidēm, bet arī par aktīvu un radošu darbošanos bērniem būs parūpējies bērnu apģērbu zīmols Petra.lv.

14. februāra Aukstās modes izpārdošana būs vienīgais sezonas modes tirgus. Nākamais sekos 6. jūnijā – lielā Modes un dizaina diena vasaras sezonai. Nākamie tirdziņi Kalnciema kvartālā – katru sestdienu visa gada garumā no 10:00 līdz 16:00. Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Zvaigžņu vilks
  0

  Zvaigžņu vilks

  kaut kā vajadzētu nu tomēr pieņemt darbā žurnālistus ar sekmīgi nokārtotu latv.val .eksāmenu :)

  22.01.2015 22:13

 • Zvaigžņu vilks
  0

  Zvaigžņu vilks

  aukstaa mode ??- mode aukstajam laikam vai arī žurnālists analfabēts ?:))

  22.01.2015 22:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas