Augstpapēžu skrējienā stumj iepirkuma ratiņus un pārvar šķēršļu joslu

1 komentārs

Floridā, ASV, par krāšņu jampadraci izvērties gadskārtējais skrējiens ar augstiem papēžiem. Kā jau ierasts šādos pasākumos, augsti sportiskie rezultāti ir pakārtoti trakulībām un jautrībai.

Augsti papēži, parūka, balagāna stila tērps un atbilstoša humora izjūta ir elementi, kas nepieciešami sekmīgai dalībai gadskārtējā augstpapēžu skrējienā Kejvestā, Floridas štatā. Dīvainajās sacensībās dalībnieki startē divās disciplīnās: kopējā skrējienā bez šķēršļu pārvarēšanas un skrējienā ar šķēršļu pārvarēšanu.

Kamēr kopējais skrējiens aizritēja bez starpgadījumiem, otrā disciplīna izvērtās samērā riskanta tiem dalībniekiem, kuriem augsti papēži nav ikdiena. Papēži neļāva brīvi pārvietoties, kā pieveicot riepu šķēršļus, tā arī stumjot iepirkuma ratiņus.

Bija dalībnieki, kas finiša līniju šķērsoja basām kājām.

Taču šā skrējiena jēga nav uzstādīt augstus rezultātus. Te svarīgākais ir labas emocijas un to radīšana skatītājiem, kas šogad uz Keijvestas svētkiem bija pulcējušies īpaši kuplā skaitā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anniņa
    0

    Anniņa

    Un es cerēju uz bildītēm, a nekā... :(

    21.04.2015 10:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas