AUDIO: neticami! Jānim atsaka picas piegādi, jo viņam ir draudzene

0 komentāri

Par valsts mēroga sensāciju kļuvis kāds neparastas telefona sarunas ieraksts. Tajā skaidrā latviešu valodā dzirdams, kā puisim tiek atteikta pica, jo… viņam ir draudzene!

Portāla Skaties.lv rīcībā nonākušais audioieraksts atklāj sarunu starp kāda no restorānu Delisnack ķēdes darbiniecēm un klientu Jāni (vārds mainīts).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piezvanījis, lai pasūtītu picu, puisis saņēma neparastu atbildi. Sākumā darbiniece apvaicājās, vai viņam ir draudzene. To uzzinājusi, viņa paziņoja, ka pie picas viņam netikt. Un vispār neko viņš nedabūšot. Tā teikt, pats vainīgs, ka tev ir draudzene!

Audio

Tomēr, jāteic, Latvija prot pārsteigt ne vien ar savu picu piegādes stratēģiju, bet arī ar īpaši attapīgiem sabiedrības indivīdiem auto novietošanā. Lūk, daži no viņiem!

Foto: “parkošanās meistari” Latvijā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas