Ātrs un bez žēlastības 7 kases ieņēmumi pārsniedz 500 miljonus dolāru

0 komentāri

Spraiga sižeta filmas Fast&Furious 7 (Ātrs un bez žēlastības 7) ieņēmumi no biļešu pārdošanas kinoteātros visā pasaulē sešu dienu laikā pārsnieguši 500 miljonus ASV dolāru (464 miljonus eiro).

Eksperti prognozē, ka Fast&Furious kļūs par gada visvairāk pelnošo filmu, pārspējot erotiskā bestsellera Fifty Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas) ekranizāciju. Uz britu rakstnieces E.L.Džeimsas populāro grāmatu balstītās filmas kases ieņēmumi divu mēnešu laikā ir 566 miljoni dolāru (525 miljoni eiro).

Kā jau ziņots, Fast&Furious 7 pirmajā nedēļas nogalē pēc iznākšanas guva rekordaugstus kases ieņēmumus ASV – 143,6 miljonus dolāru (132,6 miljonus eiro). Vēl 63 citās valstīs filma guva kases ieņēmumus 240,4 miljonu dolāru (222 miljonu eiro) apmērā. Tā ir veiksmīgākā debija no visām līdz šim iznākušajām sērijas filmām.

Foto

Franšīzes fani pulcējās, lai redzētu autoavārijā bojāgājušo aktieri Polu Vokeru vienā no viņa pēdējām lomām. Vokers aizgāja mūžībā 2013.gada novembrī, kad pilnā sparā ritēja Fast&Furious 7 uzņemšana. Vokers spēlēja vienu no galvenajām lomām franšīzē – policistu Braienu O’Koneru.

Kā jau ziņots iepriekš, pēc Vokera avārijas filmas izdošana tika atlikta uz nenoteiktu laiku. Vēlāk tika paziņots, ka nenofilmētās ainas ar Vokeru tikšot pabeigtas, izmantojot dublierus un datorgrafiku. Vokera brāļi Keilebs un Kodijs piekrita būt par brāļa dublieriem.

Franšīzes galveno lomu tēlotāji ir aktieri Dveins Džonsons, Mišela Rodrigesa, Džeisons Stethems un Kurts Rasels. Epizodisku lomu ieguvusi austrāliešu repere un dziedātāja Igija Azīlija.

Pirmā Ātrs un bez žēlastības daļa iznāca 2001.gadā. Sērijas centrā ir ātras mašīnas, skarbi vīrieši un pievilcīgas sievietes, kā arī eksotiskas filmēšanas vietas.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas