Atrasts internetā: jaunieši + attapība nekādā gadījumā nav internets…

0 komentāri

Pusceļš noiets jeb raidījuma Atrasts internetā pirmās četras no astoņām sērijām aizvadītas. Laiks apskatīt, par ko tad Uģis Polis svētdienas vakarā stāstīja saviem skatītājiem! Viens no materiāliem – par jauniešu neattapību internetā.

Jaunie cilvēki, sakiet, lūdzu, – vai jums ir gadījusies tāda situācija, kad jūtaties ne pārāk gudri un attapīgi, vai arī sajūta bijusi par skolas biedriem vai draugiem? Citi klusībā piekrīt, bet vēl citi vispār nesaprot, par ko ir runa, un jutās nedaudz aizskarti, jo domā, ka ir tik ļoti gudrāki par pieaugušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nesen tika aizturēti 25 cilvēki, kas bija iesaistīti kādā krāpšanas shēmā, un izrādās tas viss balstījies uz “gudrajiem” jauniešiem, kuri internetā pludina bildes ar saviem pirmajiem bankas čekiem, kuros redzami visi nepieciešamie dati. Bet to var saprast, jo internets var šķist draudzīga vide ar miljards visādiem mīļu dzīvnieku video.

Tas nebūt nav viss – kāda 13 gadīga meitene nolēma atsaukties uz kāda pagrīdes tetovētāja reklāmu, un par to arī dabūja samaksāt… Vairāk skaties Atrasts internetā materiālā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas