Atkal nedienas Kaņepes Kultūras centrā

0 komentāri
Atkal nedienas Kaņepes Kultūras centrā
Foto: Ieva Lūka, LETA

Rīgas hipsteru iecienīto Kaņepes Kultūras centru Skolas ielā 15 atkal piemeklējušas nedienas – tas spiests mainīt darbalaiku un noteikt vecuma ierobežojumu.

Sakarā ar atļautā trokšņu līmeņa pārsniegšanu diennakts tumšākajā laikā Kaņepes Kultūras centra vadība ir pieņēmusi lēmumu terasē ļaut uzturēties līdz plkst. 22:00. “Tad tiks novākti visi galdi un soli. Diemžēl,” skaidro kultūras centra pārstāvji. Sākot no plkst. 22:00, ieeja būs tikai no Skolas ielas, tikai no 21 gada vecuma un apmeklētāju skaits tiks ierobežots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Jau pašā sākumā saskārāmies ar vairākām Pašvaldības policijas ierosinātajām lietām par trokšņošanu. Darījām daudz, lai to novērstu. Visas lietas, ko pārsūdzējām, esam uzvarējuši trešajā instancē. Joprojām neviens nav sniedzis pamatotus pierādījumus (trokšņu mērījumus), ka atbilstoši LR likumdošanai trokšņu līmenis pie mums pārsniedz pieļauto. Pēdējās nedēļas laikā pie mums katru vakaru ir bijusi Pašvaldības policija, pa reizei arī būvinspekcija un Valsts policija. Tam par pamatu ir mūsu kaimiņu sūdzības par trokšņošanu un apkārtnes piemēslošanu. Mūsu kaimiņš Igaunijas vēstniecība ir pat iesniegusi oficiālu notu Ārlietu ministrijā,” pausts Kaņepes Kultūras centrā izplatītajā ziņojumā.

Līdz šim Kaņepes Kultūras centrā, kas aprīlī nosvinēja divu gadu dzimšanas dienu, notikuši vairāk nekā 200 koncerti, izrādītas gandrīz 100 nekur citur nedemonstrētas filmas, bijuši vairāki desmiti izstāžu, dažādu darba grupu, semināru u.c. pasākumu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas