Atkal nedienas Kaņepes Kultūras centrā

0 komentāri

Rīgas hipsteru iecienīto Kaņepes Kultūras centru Skolas ielā 15 atkal piemeklējušas nedienas – tas spiests mainīt darbalaiku un noteikt vecuma ierobežojumu.

Sakarā ar atļautā trokšņu līmeņa pārsniegšanu diennakts tumšākajā laikā Kaņepes Kultūras centra vadība ir pieņēmusi lēmumu terasē ļaut uzturēties līdz plkst. 22:00. “Tad tiks novākti visi galdi un soli. Diemžēl,” skaidro kultūras centra pārstāvji. Sākot no plkst. 22:00, ieeja būs tikai no Skolas ielas, tikai no 21 gada vecuma un apmeklētāju skaits tiks ierobežots.

“Jau pašā sākumā saskārāmies ar vairākām Pašvaldības policijas ierosinātajām lietām par trokšņošanu. Darījām daudz, lai to novērstu. Visas lietas, ko pārsūdzējām, esam uzvarējuši trešajā instancē. Joprojām neviens nav sniedzis pamatotus pierādījumus (trokšņu mērījumus), ka atbilstoši LR likumdošanai trokšņu līmenis pie mums pārsniedz pieļauto. Pēdējās nedēļas laikā pie mums katru vakaru ir bijusi Pašvaldības policija, pa reizei arī būvinspekcija un Valsts policija. Tam par pamatu ir mūsu kaimiņu sūdzības par trokšņošanu un apkārtnes piemēslošanu. Mūsu kaimiņš Igaunijas vēstniecība ir pat iesniegusi oficiālu notu Ārlietu ministrijā,” pausts Kaņepes Kultūras centrā izplatītajā ziņojumā.

Līdz šim Kaņepes Kultūras centrā, kas aprīlī nosvinēja divu gadu dzimšanas dienu, notikuši vairāk nekā 200 koncerti, izrādītas gandrīz 100 nekur citur nedemonstrētas filmas, bijuši vairāki desmiti izstāžu, dažādu darba grupu, semināru u.c. pasākumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas