ASV aizvadīts sievu nešanas čempionāts

0 komentāri

ASV noslēdzies gadskārtējais sievu nešanas čempionāts. Atšķirībā no līdzīgām sacensībām Latvijā, Amerikā uzvarētāji tiek pie ļoti dāsnām balvām, kuru apmērs ir tieši saistīts ar sievas svaru.

15. Ziemeļamerikas sievu nešanas čempionātā piedalījās 50 pāru, kam bija jāveic 254 metru gara distance, pārvarot gan baļķu šķēršļus, gan dubļu lāmas. Lielākoties sievas un draudzenes tika nestas uz savu vīriešu mugurām ar kājām gaisā.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Vols un Kristīna. Pārim no Menas štata šis nebija pirmais čempionāts. Divreiz viņi finišējuši trešie, divas reizes otrie, taču uz augstākā goda pjedestāla kāpa pirmo reizi.

Vols neslēpa, ka jūtas lieliski. Taču ar šo uzvaru, visticamāk, tikšot pielikts punkts šāda veida sacensībām, jo nākamgad pāris plānojot salaulāties.

Pāris kā balvu no sacensību sponsoriem saņēma alu Kristīnas svarā, kā arī skaidru naudu, kas piecas reizes pārsniedza uzvarētājas kilogramu skaitu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas