Astrologi iesaka, kad vislabāk doties atvaļinājumā

0 komentāri

Šovasar zvaigžņu stāvoklis krāšņai atpūtai, ceļojumiem, līksmai dzīves svinēšanai ir labvēlīgākais, kāds vien var būt. Ar pilnu krūti viskošāk atvaļinājumu varēs izbaudīt Uguns stihijas zīmes – Auni, Lauvas un Strēlnieki.

Šovasar līksmības karaliene ir Lauva, norāda Bez Tabu uzrunātie astrologi. Lai arī šai horoskopa zīmei visi trīs vasaras mēneši atpūtais ir kā radīti, jūnijs ir vislabvēlīgākais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ieteiktu nolikt malā visas nopietnības un bažas un paņemt vienu lielo atvaļinājumu un aizbraukt uz Brazīliju,” Lauvas iedvesmo astrologs Andris Račs.

Astrologs zvaigznēs lasa, ka vēžiem vispiemērotākais atvaļinājuma laiks ir garām, jo maijā būtu izdevies atslēgties no ikdienas visefektīvāk. Starp atlikušajiem vasaras mēnešiem viņš atvaļinājumā ieteiktu doties augustā.

Šajā vasarā ar atvaļinājumu kā pilnvērtīgu relaksāciju nevar rēķināties visi Skorpioni. Tiem, kuri dzimuši tuvāk Valsts svētkiem, īsta relaksācija nav iespējama, savukārt oktobra Skorpioniem A. Račs iesaka nodoties aktīvai atpūtai. Vislabvēlīgākais laiks – jūlija mēnesis.

Tomēr Skorpioniem skumt nav pamata, jo astroloģe Rita Riekstiņa iesaka atvaļinājumam ļauties rudens pusē. Zīmīgi – tam piemitīs izaicinājuma un piedzīvojuma garša.

Strēlniekiem vislabāk atvaļinājumu ņemt jūlija beigās un augustā. Šajā mēnesī kārtīgi atpūtīsies arī Mežāži.

Sīkāk par to, ko katrai horoskopa zīmei zvaigznes vēsta par labvēlīgāko atvaļinājuma laiku, vari uzzināt portāla Skaties.lv sadaļā Sievietei.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas