Astroloģe: šajā laikā paaugstinās traumatisms un kriminālas aktivitātes

0 komentāri

No 7.–20. novembrim Latvija iespējamas masu katastrofas, lieli un pēkšņi materiāli zaudējumi kādā nelaimē vai ļoti augstas raudzes sabiedrībā labi zināmas personas aiziešanā – tā vēsta kā portālā publicēts horoskops. Bez Tabu centās noskaidrot, ko par šādu prognozi domā nejauši satikti garām gājēji, slavenības un astroloģijas eksperti.

Bez Tabu apjautātie nejaušie garāmgājēji nievājoši komentēja minēto astroloģisko prognozi. Bijušais hiphopa mūziķis Gustavo, tagad stand up izrāžu žanra aktieris Arstarulsmirus, teic, ka īsti netic horoskopiem, taču norāda, ka cilvēkus iespējams šādas ziņas iespaido emocionāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt dziedātāja Janny May atklāj, ka savulaik apmeklējusi gan numerologu, gan astrologu. Viņa atzīstas, ka tic, ka zvaigznes var ietekmēt cilvēku un notikumu gaitu, un tam pierādījums ir ikdiena. ”Ir dienas, kad visi ir pozitīvi, bet citreiz drūmi, gluži kā tu pats,” tā dziedātāja.

Latvijas Astrologu asociācijas valdes priekšsēdētāja Māra Ošuroka uzskata, ka brēka sacelta pārlieku liela, tomēr atzīst, ka jābūt piesardzīgiem planētu izvietojuma dēļ. Proti, Plutons un Marss ir tās planētas, kas izraisa pēkšņus notikumus, negadījumus, pastiprinās karadarbība pasaules karstajos punktos, kas Latviju īsti neskar. Tomēr viņa atzīst, ka pastiprinās arī krimināla rakstura aktivitātes un traumatisms. Tomēr viss nav tik slikti – ja domājam pozitīvas domas un protam pareizi izmantot esošo situāciju, tad šis laiks sola panākumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas