Asprātīgi: Noskaties, ko nozīmē tipisks basketbolista bildinājums!

0 komentāri

Ja ar savu otro pusīti savu dzīvi esat pārklājuši pilnībā, varbūt ir vērts padomāt par bildinājumu, kas saistīts tieši ar jūsu kopīgajām lietām? Piemēram, šis jaunietis savu izredzēto bildināja viens pret viens mačā, turklāt tas viņam sanāca diezgan asprātīgi.

To, kā viņš paskaidroja savai meitenei, kāpēc uz, iespējams, parastu treniņu, kurā viņi sacenšas basketbolā spēlē viens pret viens, ir ieradušies visi viņu draugi, neviens neuzzināsim, bet plāns puisim bija diezgan iespaidīgs. Kādā no caurgājieniem viņš it kā nokrita un mazliet satraumējās, kas jau, visticamāk, bija iepriekš sarunāts, jo diezgan ātri uz šo “negadījumu” reaģēja viņa draugi. Kā tas viss beidzās, skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas