Asprātīgi minējumi, kur pazudis Putins!

2 komentāri

2. Joki par vecām bildēm

2/9

Pulkstenis, kas skaita Putina nozušanas laiku

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Asprāši ir izveidojuši mājaslapu, kurā tiek skaitīts laiks, kopš Putins ir pazudis. Turklāt ironiskā kārtā fonā redzama baleta izrāde Gulbju ezers, kas ir kā atsauce uz apvērsumu PSRS 1991. gada augustā, kad visos centrālajos PSRS TV kanālos visu dienu demonstrēja šo baleta izrādi.

Pie tā šīs lapas izveidotāji nav apstājušies – virs pulksteņa stāv uzraksts Šrēdingera Putins, tā velkot paralēles ar populāro domu eksperimentu Šrēdingera kaķis, kurā kaķis vienlaicīgi ir iespējams gan dzīvs, gan miris.

Par Šrēdingera kaķi vairāk var lasīt šeit.

2. Joki par vecām bildēm

2/9
2 komentāri

TOP komentāri

  • anakonda
    +2

    anakonda

    Lai viņš iet vienreiz ellē ar visu savu uzpumpēto ģīmi!!!

    15.03.2015 09:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas