Asprātīgi foto: Internets izsmej tūristu pie Eifeļa torņa

0 komentāri

Jokdaru un citu interesantu lietu gigants internetā 4chan.com ir pilns ar interneta “troļļiem”, ko pierāda arī šis gadījums – puisis naivi cerēja, ka kāds viņam palīdzēs ar bildi, kurā redzams viņš Parīzē pie Eifeiļa torņa, bet nekā…

Domājams, gandrīz visiem, kas bijuši Parīzē, ir bilde ar Eifeļa torni. Arī šim jaunietim tāda tapa, taču ne pārāk veiksmīga, tāpēc viņš nolēma lūgt palīdzību cilvēkiem, lai ar programmas Photoshop palīdzību kāds zem viņa izstieptā pirksta paliek vienu no Francijas galvaspilsētas simboliem. Galerijā varat apskatīt, kas no tā visa sanāca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piektdienas smiekli garantēti! :)

Internets “nokož” naivu tūristu!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas