Armijnieki, ugunsdzēsēji, vikingi un kenijieši jeb interesantākie Lattelecom maratona dalībnieki

0 komentāri

Rīgas maratons, kura galvenais sponsors šoreiz bija Lattelecom, norisinājās jau 25. reizi. Ar katru gadu uzlabojas ne tikai rezultāti, bet arī dalībnieku humora izjūta un nacionalitāšu pārstāvniecība. Kādus interesantus skrējējus mēs varējām redzēt šogad? Ieskaties galerijā!

Kā jau, iespējams, zināms, 2015. gada Rīgas maratonā vīriešu kategorijā uzvaru izcīnīja etiopietis Haile Bekuma, bet otrajā vietā finišu sasniegt izdevās sasniegt viņa tautietim Bejenem Sobokam. Taču ne visi šajā pasākumā piedalās, lai uzvarētu, bet gan lai lieliski pavadītu pavasara svētdienu. Šoreiz gan saule nevienu nepagodināja ar savu ierašanos, bet tik un tā izskatījās, ka tas skrējēju garastāvokli nekādā veidā nepasliktina.

Skrējēji ar Ukrainas un Lietuvas karogiem, vairāki Āfrikas kontinenta pārstāvji, vikings un pat ugunsdzēsēji, un karavīri, arī bērnu ratiņi, gados jaunākie un arī vecākie sportisti nebija retums šā gada trasēs… Tas viss bija redzams Lattelecom maratona visas skrējiena distancēs. Piedāvājam ieskatīties nelielā fotogalerijā!

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas