Ar krosfitu cauri grūtniecībai

0 komentāri
Ar krosfitu cauri grūtniecībai
article-2625611-1DBD9A1C00000578-152_634x627

Tev noteikti jāizlasa

Lielākā daļa sieviešu grūtniecības laikā samazina ikdienas apgriezienus, tādā veidā maksimāli ķermeņa resursus atvēlot gaidāmajai laimei. Taču ne visas uzskata, ka 9 mēnešus dzīvot bez piepūles ir labākais, ko iesākt topošajai māmiņai. Megana Letermana no Arizonas štata, ASV, domā citādāk – viņa joprojām piekopj regulārus fiziskos treniņus, cilājot pat līdz 70 kilogramiem smagus svara stieņus, spītējot tam, ka līdz dzemdībām atlikušas vairs pāris dienas. “Esmu labojusi vairākus savus personīgos rekordus grūtniecības laikā, kas ir pārsteigums gan man, gan manam trenerim,” Daily Mail stāsta Megana.

33 gadus vecā topošā mamma ir Krosfita piekritēja – tur tiek apvienota svaru cilāšana, vingrošana un kardio treniņi, un grūtniecība neapturēs Meganu no ikdienas režīma, neskatoties uz apkārtējo sākumā kritisko reakciju.

“Man sākumā bija ļoti grūti uz to visu noskatīties no asinsspiediena viedokļa, bet tagad, skatoties, kā viņa lauž pati savus rekordus, esmu priecīgs, tieši tāpat kā visi pārējie sporta zāles apmeklētaji,” stāsta Meganas vīrs Čads.

Melisa Patrikvina atzīst, ka Megana ir iedvesmas avots visiem pārejiem. “Es grūtniecības sakumā uztraucos par viņu, jo Megana nepazīst izslēgšanas pogu”.

Vairāk skaties Daily Mail sagatavotajā materiāla!

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas