Ar “Iphone 6” var noskūt bārdu; iespējams, bīstami augsts starojums

0 komentāri

Lai arī ziņas, ka jaunais “Iphone 6” ir tik plāns, ka kabatā var saliekties, īsti nav apstiprinājušās, interneta jokdari turpina pasmieties par “Apple” jaunāko mobilā tālruņa aparātu. Tā konstrukcija esot tik neveiksmīga, ka telefonā bieži vien ķeroties gari mati un bārda. Jokdari pat smejas – ja regulāri lieto “Iphone 6”, tad skūties nav nepieciešamas, jo visu izdarīs telefons.

Sociālo tīklu lietotāji uzķēruši jauno “Iphone” ”trollēšanu” (izjokošanu) un ievieto savos profilos attēlus ar it kā sapostītu matu un bārdas frizūrām pievienojot ”haštagu” hairgate un beardgate.

Tikmēr mobilo iekārtu izpētes centrs “Mobile Research Group” analītiķi norāda, ka “Iphone 6” nav nemaz tik nekaitīgs –  tā elektromagnētiskais starojums vairākas reizes pārsniedz līdzīgu modeļu tehniskos parametrus. “”Iphone 6” elektromagnētiskais starojums trīs reizes pārsniedz vidējos rādītājus – tie ir maksimāli tuvu pieļaujamām robežām. Pat ķīniešu nezināmo zīmolu telefoniem šie rādītāji ir būtiski zemāki,” norāda analītiķi.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas