Pīters Geibriels uzstājas Berlīnes mūra krišanas svinībās

0 komentāri

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē ar grandiozu koncertu beigušās svinības par godu ceturtdaļgadsimtam kopš Berlīnes mūra krišanas. Svinību kulminācija bija 8000 izgaismotu baltu balonu palaišana debesīs.

Baloni iezīmēja daļu no 155 kilometrus garās robežas, kas savulaik ieskāva Rietumberlīni, norobežojot to no Vācijas Demokrātiskās Republikas teritorijas. Balonu palaišana, skanot Bēthovena 9. simfonijas finālam Odai priekam, simbolizēja mūra krišanu. Pirms tam uzrunā Vācijas kanclere Angela Merkele vēsturisko dienu nodēvēja par pierādījumu tam, ka “sapņi var piepildīties”.

Svinību noslēgumā uzstājās arī britu mūziķis Pīters Geibriels, kurš izpildīja Deivida Bovija Rietumberlīnē sarakstīto dziesmu Heroes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas