“Apple” izlaiž rīku “U2” albuma dzēšanai

0 komentāri

Sešas dienas pēc īru rokgrupas “U2” bezmaksas albuma izdošanas tehnoloģiju gigants “Apple” secinājis, ka ne visi kompānijas klienti ir “U2” fani. Pēc neskaitāmām sūdzībām kompānija laidusi klajā rīku, kas klientiem ļauj albumu izdzēst no sava “iTunes” konta.

Jau ziņojām, ka pagājušonedēļ “U2” laida klajā savu pirmo albumu piecu gadu laikā. Albums bez maksas kļuva pieejams pusmiljardam “iTunes” lietotāju visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr daudzi lietotāji sūdzējās, ka albums “Songs of Innocence” ticis lejupielādēts automātiski un bez viņu atļaujas, taču viņi nezināja, kā to izdzēst. Atsaucoties uz klientu sūdzībām, “Apple” nākuši klajā ar jaunu rīku, kas ļauj ar vienu klikšķi izdzēst bezmaksas albumu. Tomēr, ja lietotājs būs izdzēsis bezmaksas albumu, atpakaļceļa nebūs – pēc 13. oktobra par tā atkārtotu lejupielādēšanu tiks piemērota maksa.

“Apple” pārstāvis, komentējot sašutuma vētru sociālajos tīklos, secināja, ka klientiem vajadzēja dot izvēli. Kā izrādās, ne visi ir “U2″ fani.”

Arī “U2” līderis Bono jau iepriekš prognozēja, ka ne visi spēšot novērtēt dāvanu. Tomēr viņš atzina, ka akcija notikusi uz “Apple” rēķina un “U2” savu atlīdzību ir saņēmuši.

Mūzikas kritiķu atsauksmes par albumu “Songs of Innocence” ir pretrunīgas. Daži uzskata, ka albuma izdāļāšana par brīvu “devalvējot” tā tapšanā ieguldīto darbu. Turpretī mūzikas žurnāls “Rolling Stones” piešķīris albumam maksimālo vērtējumu, raksturojot to kā “dinamiskas, koncentrētas atdzimšanas triumfu”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas