Aplieties ar ūdensspaini var būt arī sarežģīti

0 komentāri

Pēdējo nedēļu laikā sociālajos tīklos plašu popularitāti ieguvusi akcija, kas angliski tiek dēvēta par “Ice Bucket Challange”. No akcijas dalībniekiem netiek prasīts nekas daudz – tikvien kā apliet sevi ar ledus aukstu ūdeni, taču mērķis ir augstsirdīgs – dalībnieki ziedo noteiktu naudas summu labdarībai. Tomēr ne visiem akcijas dalībniekiem apliešanās ar ūdeni notikusi tik gludi..

Jānorāda, ka kopš akcijas sākuma, kas tika uzsākta, lai vāktu ziedojumus  Amiotrofiskās laterālajās sklerozes (ALS) asociācijai ASV, kopā jau ir saziedoti 100 miljoni ASV dolāru. Salīdzinājumam pērn šī organizācija ziedojumos saņēma 24 miljonus dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas